Location : Home > R > RCL0612390RFKEA
RCL0612390RFKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL0612390RFKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL0612390RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 390ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL0612390RFKEA RES SMD 390 OHM 1 1/2W 0612 807000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL0612390RFKEA RES SMD 390 OHM 1 1/2W 0612 701800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL0612390RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 390ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.