Location : Home > R > RCL0612348RFKEA
RCL0612348RFKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL0612348RFKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL0612348RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 348ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL0612348RFKEA RES SMD 348 OHM 1 1/2W 0612 807600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL0612348RFKEA RES SMD 348 OHM 1 1/2W 0612 702400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL0612348RFKEA RES 348 OHM .5W 1 0612 WIDE 5563 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor