Location : Home > R > RCL06122R94FKEA
RCL06122R94FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06122R94FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06122R94FKEA RES SMD 2.94 OHM 1 1/2W 0612 1256300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL06122R94FKEA RES SMD 2.94 OHM 1 1/2W 0612 596300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL06122R94FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 2.94ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06122R94FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 2.94ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com