Location : Home > R > RCL06122R67FKEA
RCL06122R67FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06122R67FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06122R67FKEA RES SMD 2.67 OHM 1 1/2W 0612 596700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL06122R67FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 2.67ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06122R67FKEA RES SMD 2.67 OHM 1 1/2W 0612 706700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.