Location : Home > R > RCL06122K26FKEA
RCL06122K26FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06122K26FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06122K26FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 2.26Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06122K26FKEA RES SMD 2.26K OHM 1 1/2W 0612 799700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06122K26FKEA RES SMD 2.26K OHM 1 1/2W 0612 694500 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06122K26FKEA RES 2.26K OHM .5W 1 0612 WIDE 9608 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor