Location : Home > R > RCL0612270RFKEA
RCL0612270RFKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL0612270RFKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL0612270RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 270ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL0612270RFKEA RES SMD 270 OHM 1 1/2W 0612 808900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL0612270RFKEA RES SMD 270 OHM 1 1/2W 0612 703700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL0612270RFKEA RES 270 OHM .5W 1 0612 WIDE 12553 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor