Location : Home > R > RCL0612243RFKEA
RCL0612243RFKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL0612243RFKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL0612243RFKEA RES SMD 243 OHM 1 1/2W 0612 1248200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL0612243RFKEA RES 243 OHM .5W 1 0612 WIDE 6000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL0612243RFKEA RES SMD 243 OHM 1 1/2W 0612 588200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL0612243RFKEA RES SMD 243 OHM 1 1/2W 0612 698200 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RCL0612243RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 243ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com