Location : Home > R > RCL061223R7FKEA
RCL061223R7FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061223R7FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061223R7FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 23.7ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061223R7FKEA RES SMD 23.7 OHM 1 1/2W 0612 589500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061223R7FKEA RES SMD 23.7 OHM 1 1/2W 0612 484300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061223R7FKEA RES 23.7 OHM .5W 1 0612 WIDE 5563 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL061223R7FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 23.7ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com