Location : Home > R > RCL061222K1FKEA
RCL061222K1FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061222K1FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061222K1FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 22.1Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061222K1FKEA RES SMD 22.1K OHM 1 1/2W 0612 789700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061222K1FKEA RES SMD 22.1K OHM 1 1/2W 0612 684500 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061222K1FKEA RES 22.1K OHM .5W 1 0612 WIDE 18900 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor