Location : Home > R > RCL061221R5FKEA
RCL061221R5FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061221R5FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061221R5FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 21.5ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061221R5FKEA RES SMD 21.5 OHM 1 1/2W 0612 589900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061221R5FKEA RES SMD 21.5 OHM 1 1/2W 0612 484700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061221R5FKEA RES 21.5 OHM .5W 1 0612 WIDE 5563 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL061221R5FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 21.5ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com