Location : Home > R > RCL061221K5FKEA
RCL061221K5FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061221K5FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061221K5FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 21.5Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL061221K5FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 21.5Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061221K5FKEA RES SMD 21.5K OHM 1 1/2W 0612 789900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061221K5FKEA RES SMD 21.5K OHM 1 1/2W 0612 684700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061221K5FKEA RES 21.5K OHM .5W 1 0612 WIDE 6600 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor