Location : Home > R > RCL06121R15FKEA
RCL06121R15FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06121R15FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06121R15FKEA RES SMD 1.15 OHM 1 1/2W 0612 670400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL06121R15FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 1.15ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06121R15FKEA RES SMD 1.15 OHM 1 1/2W 0612 780400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06121R15FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 1.15ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com