Location : Home > R > RCL06121R00JNEA
RCL06121R00JNEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06121R00JNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06121R00JNEA RES SMD 1 OHM 5 1/2W 0612 1434600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL06121R00JNEA RES 1.0 OHM .5W 5 0612 WIDE 4500 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL06121R00JNEA RES SMD 1 OHM 5 1/2W 0612 778600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL06121R00JNEA RES SMD 1 OHM 5 1/2W 0612 788600 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RCL06121R00JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 1ohm 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com