Location : Home > R > RCL06121R00FKEA
RCL06121R00FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06121R00FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06121R00FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 1ohm 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RCL06121R00FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 1ohm 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL06121R00FKEA RES 1.00 OHM .5W 1 0612 WIDE 5800 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CAT25-271JALF Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 270 OHM 1608