Location : Home > R > RCL06121K60FKEA
RCL06121K60FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06121K60FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06121K60FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 1.6Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06121K60FKEA RES SMD 1.6K OHM 1 1/2W 0612 801100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06121K60FKEA RES SMD 1.6K OHM 1 1/2W 0612 695900 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06121K60FKEA RES 1.60K OHM .5W 1 0612 WIDE 6000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor