Location : Home > R > RCL06121K54FKEA
RCL06121K54FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06121K54FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06121K54FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 1.54Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06121K54FKEA RES SMD 1.54K OHM 1 1/2W 0612 801300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06121K54FKEA RES SMD 1.54K OHM 1 1/2W 0612 696100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06121K54FKEA RES 1.54K OHM .5W 1 0612 WIDE 5616 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor