Location : Home > R > RCL06121K40FKEA
RCL06121K40FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL06121K40FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL06121K40FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 1.4Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL06121K40FKEA RES SMD 1.4K OHM 1 1/2W 0612 801600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL06121K40FKEA RES SMD 1.4K OHM 1 1/2W 0612 696400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL06121K40FKEA RES 1.40K OHM .5W 1 0612 WIDE 20000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL06121K40FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 1.4Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com