Location : Home > R > RCL061219R1FKEA
RCL061219R1FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061219R1FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061219R1FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 19.1ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061219R1FKEA RES SMD 19.1 OHM 1 1/2W 0612 590400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061219R1FKEA RES SMD 19.1 OHM 1 1/2W 0612 485200 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061219R1FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 19.1ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.