Location : Home > R > RCL0612180KJNEA
RCL0612180KJNEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL0612180KJNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL0612180KJNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 180Kohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL0612180KJNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 180Kohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL0612180KJNEA RES SMD 180K OHM 5 1/2W 0612 598200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL0612180KJNEA RES SMD 180K OHM 5 1/2W 0612 493000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL0612180KJNEA RES 180K OHM .5W 5 0612 WIDE 10000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL0612180KJNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 180Kohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.