Location : Home > R > RCL061216K0JNEA
RCL061216K0JNEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061216K0JNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061216K0JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 16Kohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061216K0JNEA RES SMD 16K OHM 5 1/2W 0612 600100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061216K0JNEA RES SMD 16K OHM 5 1/2W 0612 494900 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061216K0JNEA RES 16K OHM .5W 5 0612 WIDE 10000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL061216K0JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 16Kohms 5 0612 200ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.