Location : Home > R > RCL0612165KFKEA
RCL0612165KFKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL0612165KFKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL0612165KFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 165Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL0612165KFKEA RES SMD 165K OHM 1 1/2W 0612 909900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL0612165KFKEA RES SMD 165K OHM 1 1/2W 0612 804700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL0612165KFKEA RES 165K OHM .5W 1 0612 WIDE 8711 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor