Location : Home > R > RCL0612154RFKEA
RCL0612154RFKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL0612154RFKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL0612154RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 154ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL0612154RFKEA RES SMD 154 OHM 1 1/2W 0612 811200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL0612154RFKEA RES SMD 154 OHM 1 1/2W 0612 706000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL0612154RFKEA RES 154 OHM .5W 1 0612 WIDE 6000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor