Location : Home > R > RCL061213R3FKEA
RCL061213R3FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061213R3FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061213R3FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 13.3ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061213R3FKEA RES SMD 13.3 OHM 1 1/2W 0612 592000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061213R3FKEA RES SMD 13.3 OHM 1 1/2W 0612 486800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061213R3FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 13.3ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL061213R3FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 13.3ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com