Location : Home > R > RCL061211R8FKEA
RCL061211R8FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061211R8FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061211R8FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 11.8ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061211R8FKEA RES SMD 11.8 OHM 1 1/2W 0612 592600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061211R8FKEA RES SMD 11.8 OHM 1 1/2W 0612 487400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061211R8FKEA RES 11.8 OHM .5W 1 0612 WIDE 6800 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL061211R8FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 11.8ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com