Location : Home > R > RCL0612113RFKEA
RCL0612113RFKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL0612113RFKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL0612113RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 113ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL0612113RFKEA RES SMD 113 OHM 1 1/2W 0612 812500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL0612113RFKEA RES SMD 113 OHM 1 1/2W 0612 707300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL0612113RFKEA RES 113 OHM .5W 1 0612 WIDE 10000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RCL0612113RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 113ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com