Location : Home > R > RCL061210K2FKEA
RCL061210K2FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL061210K2FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL061210K2FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 10.2Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL061210K2FKEA RES SMD 10.2K OHM 1 1/2W 0612 793100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL061210K2FKEA RES SMD 10.2K OHM 1 1/2W 0612 687900 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL061210K2FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 10.2Kohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.