Location : Home > R > RCL0612100RFKEA
RCL0612100RFKEA
Share on FacebookShare on Facebook
RCL0612100RFKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL0612100RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 100ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL0612100RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/2watt 100ohms 1 0612 100ppm Learn More 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL0612100RFKEA RES 100 OHM .5W 1 0612 WIDE 8150 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor