Location : Home > R > RC1005J824CS
RC1005J824CS
Share on FacebookShare on Facebook
RC1005J824CS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RC1005J824CS standard package with RoHS 45470 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RC1005J824CS RoHS Compliant 39086 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
RC1005J824CS SMD 96500 SAMSUNG 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RG2012P-1621-B-T5 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1.62K OHM 0.1% 1/8W 0805
RG2012P-1621-B-T5 Susumu 800,000 15+ Thin Film Resistors - SMD 1/10W 1.62K ohm 0.1 25ppm Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
8-2176091-6 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 464 OHM 0.1% 1/4W 0805
8-2176091-6 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-2176091-6 TE Connectivity AMP Connectors 1231000 2015+ RES SMD 464 OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-2176091-6 TE Connectivity AMP Connectors 596000 2015+ RES SMD 464 OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
8-2176091-6 TE Connectivity AMP Connectors 600800 1534+ RES SMD 464 OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
768163104G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC