Location : Home > R > RC0201JR-07680RL
RC0201JR-07680RL
Share on FacebookShare on Facebook
RC0201JR-07680RL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RC0201JR-07680RL RES SMD 680 OHM 5 1/20W 0201 504400 Yageo 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
RC0201JR-07680RL SMD 138600 17+ PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RC0201JR-07680RL RES SMD 680 OHM 5 1/20W 0201 1256900 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RC0201JR-07680RL RES SMD 680 OHM 5 1/20W 0201 609600 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RC0201JR-07680RL 17+ 138600 17+ EKT Electronics Co., Ltd
RC0201JR-07680RL SMD 138600 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RC0201JR-07680RL 201 20000 Yageo 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163274G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 270K OHM 16SOIC
767163274G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 270Kohms 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
767163274G CTS Resistor Products 781600 2015+ RES ARRAY 270K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767163274G CTS Resistor Products 781600 2015+ RES ARRAY 270K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com