Location : Home > R > RC0201FR-0773K2L
RC0201FR-0773K2L
Share on FacebookShare on Facebook
RC0201FR-0773K2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RC0201FR-0773K2L RES SMD 73.2K OHM 1 1/20W 0201 605500 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RC0201FR-0773K2L RES SMD 73.2K OHM 1 1/20W 0201 500300 Yageo 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
RC0201FR-0773K2L RES SMD 73.2K OHM 1 1/20W 0201 1240800 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RC0201FR-0773K2L RES SMD 73.2K OHM 1 1/20W 0201 605500 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163472G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC
767163472G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 16Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com