Location : Home > R > RBR2MM30BTR
RBR2MM30BTR
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5367E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 43V 5W T18
1N5362E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 28V 5W T18
2EZ100D10/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 100V 2W DO204AL
2EZ100D10/TR8 IC 57720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C82P-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 800MW SMF DO219
BZD27C82P-E3-18 IC 38260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C82P-E3-18 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAT754,215 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOT23
BAT754,215 Electronics 25459 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
BAT754,215 IC 36261 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0387601102 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws