Location : Home > R > RBB22DHAR
RBB22DHAR
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0459846173 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized CONN RCPT R/A 6PWR 36SGL 1.57MM
G20M206000HR Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized PWR CONN HDR 28POS R/A T/H
50000-1072E Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized 3 ROW R/A RECEPT SOLDER GP
0761657804 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized IMPACT BP 3X8 GL/W SN
0464363006 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized TEN60 RA RECPT. ASSY
51761-10002420ABLF Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized PWRBLADE R/A LF REC
51939-037 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized R/A HDR POWERBLADE
51750-033LF Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized V/T REC POWERBLADE
51915-251LF Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized PWRBLADE RA REC
RMC36DRYI-S93 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 72POS DIP .100 SLD
GBB35DHAN Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 70POS R/A .050 SLD
GCB90DYHN-S1355 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 90POS .050 THRUHL
1691 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1691 Weidmuller 146980 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1691 Weidmuller 298390 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com