Location : Home > R > RAVF164DJT330K
RAVF164DJT330K
Share on FacebookShare on Facebook
RAVF164DJT330K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RAVF164DJT330K RES ARRAY 330K OHM 4 RES 1206 796600 Stackpole Electronics Inc 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
RAVF164DJT330K RES ARRAY 330K OHM 4 RES 1206 1451800 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RAVF164DJT330K RES ARRAY 330K OHM 4 RES 1206 901800 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RAVF164DJT330K RES ARRAY 330K OHM 4 RES 1206 1451800 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770103181 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 180 OHM 10SIP
770103181 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 180 Ohms Isolated 10 Pin Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770103181 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 180 Ohms Isolated 10 Pin PXT Direct Electronics Co.,Ltd
770103181 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 180 Ohms Isolated 10 Pin Global Thunder Electronics Co.,Ltd
770103181 CTS Resistor Products 875400 2015+ RES ARRAY 180 OHM 5 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com