Location : Home > R > RAVF164DFT910R
RAVF164DFT910R
Share on FacebookShare on Facebook
RAVF164DFT910R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RAVF164DFT910R RES ARRAY 910 OHM 4 RES 1206 1234100 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RAVF164DFT910R RES ARRAY 910 OHM 4 RES 1206 696100 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RAVF164DFT910R RES ARRAY 910 OHM 4 RES 1206 1234100 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RAVF164DFT910R RES ARRAY 910 OHM 4 RES 1206 586100 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-2176092-4 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 2.67K OHM 0.1% 1/4W 0805
5-2176092-4 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-2176092-4 TE Connectivity AMP Connectors 1354300 2015+ RES SMD 2.67K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-2176092-4 TE Connectivity AMP Connectors 603100 1534+ RES SMD 2.67K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
5-2176092-4 TE Connectivity AMP Connectors 698300 2015+ RES SMD 2.67K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com