Location : Home > R > RAVF164DFT100R
RAVF164DFT100R
Share on FacebookShare on Facebook
RAVF164DFT100R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RAVF164DFT100R RES ARRAY 100 OHM 4 RES 1206 1236400 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RAVF164DFT100R RES ARRAY 100 OHM 4 RES 1206 698400 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RAVF164DFT100R RES ARRAY 100 OHM 4 RES 1206 1236400 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RAVF164DFT100R RES ARRAY 100 OHM 4 RES 1206 588400 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766161470G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 47 OHM 16SOIC
766161470G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 470 16Pin 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com