Location : Home > R > RAVF104DJT820K
RAVF104DJT820K
Share on FacebookShare on Facebook
RAVF104DJT820K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RAVF104DJT820K RES ARRAY 820K OHM 4 RES 0804 883600 Stackpole Electronics Inc 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
RAVF104DJT820K RES ARRAY 820K OHM 4 RES 0804 1538800 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RAVF104DJT820K RES ARRAY 820K OHM 4 RES 0804 988800 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RAVF104DJT820K RES ARRAY 820K OHM 4 RES 0804 1538800 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163154G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 150K OHM 16SOIC
766163154G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 150Kohms 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
766163154G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 150Kohms 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd