Location : Home > R > RAVF104DJT430K
RAVF104DJT430K
Share on FacebookShare on Facebook
RAVF104DJT430K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RAVF104DJT430K RES ARRAY 430K OHM 4 RES 0804 884300 Stackpole Electronics Inc 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
RAVF104DJT430K RES ARRAY 430K OHM 4 RES 0804 1539500 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RAVF104DJT430K RES ARRAY 430K OHM 4 RES 0804 989500 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RAVF104DJT430K RES ARRAY 430K OHM 4 RES 0804 1539500 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-2176091-8 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 110 OHM 0.1% 1/4W 0805
2-2176091-8 TE Connectivity AMP Connectors 1003000 NEW RoHS RES SMD 110 OHM 0.1 1/4W 0805 FindCores Electronics Inc.
2-2176091-8 TE Connectivity AMP Connectors 1541000 2015+ RES SMD 110 OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-2176091-8 TE Connectivity AMP Connectors 893000 2015+ RES SMD 110 OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2-2176091-8 TE Connectivity AMP Connectors 897800 1537+ RES SMD 110 OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.