Location : Home > R > RACF164DJT220K
RACF164DJT220K
Share on FacebookShare on Facebook
RACF164DJT220K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RACF164DJT220K RES ARRAY 220K OHM 4 RES 1206 692100 Stackpole Electronics Inc 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
RACF164DJT220K RES ARRAY 220K OHM 4 RES 1206 1335300 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RACF164DJT220K RES ARRAY 220K OHM 4 RES 1206 797300 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RACF164DJT220K RES ARRAY 220K OHM 4 RES 1206 1335300 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OF270J Resistors Through Hole Resistors RES 27 OHM 1/2W 5% AXIAL
OF270J N/A 88450 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
OF270J Ohmite 800,000 15+ Carbon Composition Resistors 1/2watt 27ohm 5 Carbon Comp Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com