Location : Home > R > RAC10-12SA
RAC10-12SA
Share on FacebookShare on Facebook
RAC10-12SA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RAC10-12SA DIP 12000 RECOM 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
RAC10-12SA DIP 12000 RECOM 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
RAC10-12SA DIP 12000 RECOM 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929834-04-35 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 35 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929834-04-35 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929834-04-35 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 35POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
929834-04-35 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 35POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0452801053 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold