Location : Home > R > R88M-K2K030F
R88M-K2K030F
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-776279-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 POS RIGHT ANGLE HEADER ASSY
SMH152-LPPE-D23-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SMH152-LPPE-D23-SP-BK Sullins Connector Solutions 147240 2016+ CONN HEADER 1MM 46POS Unitronix Electronics Limited
MAX6326UR31-T IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX6326UR31-T MAXIM 26451 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SI-8001FDL Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 3.5A TO-263-6, D2Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
SI-8001FDL IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI-8001FDL N/A 1470 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
SI-8001FDL NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI-8001FDL SANKEN 4500 TO-263 RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
S-1137C22-U5T1U Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.2V 300mA SOT-89-5
S-1313B10-N4T1U3 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1V 100mA SC-82AB
ESWGP206-2SFP-T Networking Solutions Switches, Hubs ETHERNET UNMNGD 4-PORT POE+ 2SFP
2891390 Networking Solutions Switches, Hubs ETHERNET SWITCH
HDSP-H5E3 Optoelectronics Display Modules - LED Character and Numeric Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.693" H x 0.488" W x 0.272" D (17.60mm x 12.40mm x 6.90mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm)
1626L0365 Optoelectronics Fiber Optics - Transmitters - Discrete 10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE
1626L0365 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XHP35A-00-0000-0D0HD235G Optoelectronics LED Lighting - White LED Lighting Xlamp? XHP35 White, Warm 3500K 3-Step MacAdam Ellipse 11.3V 350mA 125¡ã 2-SMD, No Lead, Exposed Pad
2050111500 Optoelectronics Optics - Lenses Lens - Cap Red, Diffused T-3 1/4 Lamps Screw
ELM 3-30MM Optoelectronics LEDs - Spacers, Standoffs T1 3/4 LED Standoff Black PVC 1.180" (29.97mm)
ELM 3-30MM Bivar Inc 13000 n/a LED MT SR VERT 30MM 5MM 3LD Hongkong Inductors Limited