Location : Home > R > R88M-GP20030L-OS2
R88M-GP20030L-OS2
830-10-037-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 37 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
830-10-037-20-001101 IC 57280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
830-10-037-20-001101 Preci-Dip 157030 2016+ CONN HDR 37POS 2MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
830-10-037-20-001101 Preci-Dip 298110 2016+ CONN HDR 37POS 2MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com