Location : Home > R > R88M-GP10030T-OS2
R88M-GP10030T-OS2
20021611-00040T8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
20021611-00040T8LF Amphenol FCI 157130 2016+ HD EJECT VT TH Unitronix Electronics Limited
09185267901 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle