Location : Home > R > R88M-GP10030L-BOS2
R88M-GP10030L-BOS2
929715-03-10-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929715-03-10-I 3M 157080 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 20POS Unitronix Electronics Limited
929715-03-10-I 3M 287750 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 20POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929715-03-10-I 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929715-03-10-I IC 57730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0010879805 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 80 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold