Location : Home > R > R88M-GP10030L-BO
R88M-GP10030L-BO
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860-80-032-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
860-80-032-40-001101 Preci-Dip 157010 2016+ CONN HDR 32POS 1MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
860-80-032-40-001101 Preci-Dip 297590 2016+ CONN HDR 32POS 1MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com