Location : Home > R > R88M-GP10030H-OS2
R88M-GP10030H-OS2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0422271070 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 35 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold