Location : Home > R > R88M-G10030S-BOS2
R88M-G10030S-BOS2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-102973-0-33 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 66 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-102973-0-33 IC 56770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-102973-0-33 TE Connectivity AMP Connectors 288890 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 66POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-102973-0-33 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 66POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd