Location : Home > R > R88M-G10030H-OS2
R88M-G10030H-OS2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-216869-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
2-216869-0 TE Connectivity AMP Connectors 147160 2016+ CONN HEADER 20POS VERT GOLD T/H Unitronix Electronics Limited
2-216869-0 TE Connectivity AMP Connectors 298910 2016+ CONN HEADER 20POS VERT GOLD T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-216869-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
09185167926 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle