Location : Home > R > R5F10FMDAFB#V0
R5F10FMDAFB#V0
8N4Q001EG-0142CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 120MHz 10-CLCC
8N4Q001KG-1154CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 50MHz 10-CLCC
8N4Q001KG-1154CDI8 IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9DBU0731AKLF Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC BUFFER 7OUTPUT 1.5V 40MLF
9DBU0731AKLF IDTIntegra 50 40-VFQFPN(5x5) Richmon industrial
9DBU0731AKLF IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2836434 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Output Module DIN Rail 24VDC
2836434 PHOENIX 34 NULL NULL Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
8N4DV85EC-0135CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz, 40MHz 6-CLCC
8N4DV85EC-0135CDI IC 57330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IDT2308A-1DCI8 IDT 76500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
CY2XF24FLXCT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Oscillator, Crystal IC 50MHz ~ 690MHz 6-CLCC
CY2XF24FLXCT Originalne 181040 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CY2XF24FLXCT Texas Instruments 5000 2016+ 2016+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AD5761ARUZ-RL7 ADI 7000 20+PB TSSOP-16 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AD5761ARUZ-RL7 N 10000 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
R5F102A9DSP#X0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G12 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 12KB (12K x 8) FLASH 30-LSSOP
R5F102A9DSP#X0 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LC75833JE-E Integrated Circuits (ICs) PMIC - Display Drivers IC LCD DISPLAY DRIVER
LC75833JE-E IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LC75833JE-E NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24LC16BT-E/SN Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 16KBIT 400KHZ 8SOIC
24LC16BT-E/SN MICROCHIP 24350 2016+ SOPDIP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
24LC16BT-E/SN Microchip Technology 30,000 2102+ 2102+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
24LC16BT-E/SN Microchip Technology 30,000 2102+ EEPROM 2kx8 - 2.5V Lead Free Package EKT Electronics Co., Ltd
159110-2022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
159110-2022 3M 157660 2016+ 2MM SHROUDED BOARD MNT HDR 10 PO Unitronix Electronics Limited
159110-2022 3M 287350 2016+ 2MM SHROUDED BOARD MNT HDR 10 PO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
159110-2022 IC 56710 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0878305021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Board Edge, Straddle Mount Gold