Location : Home > R > R5F10EGDAFB#V0
R5F10EGDAFB#V0
Share on FacebookShare on Facebook
R5F10EGDAFB#V0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
R5F10EGDAFB#V0 48-LQFP 5050 RENESAS Stock E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3QV01EG-0149CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 350MHz, 312.5MHz, 175MHz, 156.25MHz 10-CLCC
8N4Q001EG-0024CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 100MHz, 125MHz, 156.25MHz, 250MHz 10-CLCC
70152-1695 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
8N4SV75BC-0026CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 311.04MHz 6-CLCC
ICS650GI-41T IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4QV01FG-1028CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz 10-CLCC
8N4QV01FG-1028CDI IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LC4128ZC-75TN100I LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
LC4128ZC-75TN100I LATTICE 10161 14-15+ QFP Nego IC Co.Doris@negoic.com
LC4128ZC-75TN100I N/A 75000 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MAX365CPE Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 4 Circuit IC Switch 1:1 85 Ohm 16-PDIP
MAX365CPE MAXIM 96500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX365CPE MAXIM 75083 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MAX365CPE MAXIM 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATSAMD21G15B-MUT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ SAM D21G Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-QFN (7x7)
ATSAMD21G15B-MUT Atmel 32405 1516+ IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48QFN AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ATSAMD21G15B-MUT Atmel 40174 17+/18+ IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48QFN FindCores Electronics Co.,Ltd.
DS2484R+U Integrated Circuits (ICs) Interface - Controllers 1-Wire? Controller I2C Interface 6-SOT
DS2484R+U NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
70V9369L7PFI 7560 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
70V9369L7PFI 37424 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
70V9369L7PFI Electronics 25079 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
70V9369L7PFI STOCK 46350 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
MP200DS-LF Integrated Circuits (ICs) PMIC - Battery Management IC BATT MGMT
MP200DS-LF IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP200DS-LF Monolithic Power 39644 NEW RoHS IC BATT MGMT FindCores Electronics Inc.
MP200DS-LF Monolithic Power 62025 1516+ IC BATT MGMT Alphatek Technology Limited
451-10-206-00-017101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
451-10-206-00-017101 Preci-Dip 157710 2016+ CONN HDR 6POS 2.54MM T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
451-10-206-00-017101 Preci-Dip 288190 2016+ CONN HDR 6POS 2.54MM T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103239-0-14 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103239-0-14 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103239-0-14 TE Connectivity AMP Connectors 157760 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 14POS STR Unitronix Electronics Limited
4-103239-0-14 TE Connectivity AMP Connectors 287750 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 14POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103239-0-14 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
207120-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Gold
207120-4 Electronics 25639 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
207120-4 STOCK 46310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
207120-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR PIN 12 POS METRIMATE AU Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0026482175 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
65863-167 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
65863-167 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
65863-167 Amphenol FCI 157310 2016+ QKE HDR Unitronix Electronics Limited
65863-167 Amphenol FCI 279090 2016+ QKE HDR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1445098-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-1445098-0 Electronics 27950 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1445098-0 Electronics 27950 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-1445098-0 IC 37172 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
4-102979-0-02 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-102979-0-02 TE Connectivity AMP Connectors 157720 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 04POS R/A Unitronix Electronics Limited
4-102979-0-02 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-102979-0-02 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 04POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.