Location : Home > R > R5F100LGDFA#X0
R5F100LGDFA#X0
Share on FacebookShare on Facebook
R5F100LGDFA#X0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
R5F100LGDFA#X0 64-LQFP 5529 RENESAS Stock E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CJ1W-OC201 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Output Module DIN Rail
CJ1W-OC201 897846 13+ fenkey electronics co.,ltd
CJ1W-OC201 897846 13+ fenyang electronics co.,ltd
CJ1W-OC201 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CJ1W-OC201 NEW 87670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4QV01KG-1134CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 156.25MHz, 250MHz, 312.5MHz 10-CLCC
8N4QV01KG-1134CDI IC 56080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LFE5U-12F-6MG285I Integrated Circuits (ICs) Embedded - FPGAs (Field Programmable Gate Array) 12K LUTS, 118 /O, 1.1V, -6 SPEED
XC6VLX130T-1FF484I Xilinx Inc 8000 16+ 484-BBGA, FCBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PIC16F1579-I/P Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-PDIP
DG412LEDY-T1-GE3 Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 4 Circuit IC Switch 1:1 26 Ohm 16-SOIC
MB90F347CESPMC-GS-SPE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340E Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
72V3640L7-5BB Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO SS 1024X36 7-5NS 144BGA
72V3640L7-5BB IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
72V3640L7-5BB IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
72T1895L5BBI Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 65536X18 5NS 144BGA
72T1895L5BBI 3 stock-samedayshipment B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
2-644489-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-644489-9 TE Connectivity AMP Connectors 157650 2016+ CONN HEADER 9POS R/A .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
2-644489-9 TE Connectivity AMP Connectors 287910 2016+ CONN HEADER 9POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-644489-9 Tyco Electronics 8000 2012+ 09P MTA100 SHRD HDR R/A 30AU L SIMEN Electronics Co.,Ltd
2-644489-9 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-640440-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 18 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin-Lead 22 AWG
1-640440-8 Electronics 27399 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-640440-8 TE Connectivity AMP Connectors 157470 2016+ CONN RCPT 18POS 22AWG MTA-100 Unitronix Electronics Limited